Про нас

      ТОВ «Жадана Плюс» одне з підприємств кондитерської промисловості України з столітнім досвідом роботи. Продукція заводу виготовляється з відчизняної сировини у відповідності ДСТУ 4188:2003 і ДСТУ 4492:2005. Особливу увагу працівники підприємства приділяють нагляду за якістю. Ретельний контроль виконується на кожному етапі виробництва. Усі продукти сертифіковані відповідно до вимог українського законодавства.

      Основними видами продукції являється виробництво халви соняшникової, грильяжу та печива. За останні роки виробництво збільшилося майже у 2 рази. Це вдалося завдяки покращенню якості продукції та зниженню її ціни. На сьогодні підприємство по якості продукції не поступається іншим виробникам України, маючи при цьому нижчу ціну. Підприємство знаходиться в екологічно –  чистій зоні і принципово використовує лише натуральну сировину: насіння соняшника, патоку крохмальну, цукор та столітній досвід своїх предків.

      Стратегічною метою діяльності підприємства у сфері якості та безпечності харчових продуктів є випуск високоякісної конкурентоспроможної продукції європейського рівня, яка б максимально задовольняла вимоги та очікування замовників. Основними країнами-експортерами являються: Азербайджан, Молдова, Грузія, Румунія та Польща. Це стало можливим завдяки застосуванню інноваційних технологій переробки, високотехнологічному обладнанню, дотриманню високих стандартів санітарії та гігієни на підприємстві.